III. Bulgar-Türk Ticaret Forumu

III. Bulgar-Türk Ticaret Forumu

III. Bulgar-Türk Ticaret Forumu

by
25 25 people viewed this event.

Bulgaristan-Türkiye Ticaret ve Sanayi Odamız (BULTISAD) ve Bulgaristan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Teşviki İdaresi (IANMSP) ile birlikte, Büyükelçiliğimiz ve Ticaret Müşavirliklerimizin desteğiyle, geçen yıl Mart ayında 300 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz başarılı Bulgar-Türk Ticaret Forumu’nun üçüncüsünü düzenlemekten büyük mutluluk duyuyoruz. Bu yılki etkinliğimiz, 8 Mart 2024 tarihinde Burgaz şehrindeki Uluslararası Kongre Merkezi’nin “Chernomorie” salonunda gerçekleşecektir.

Geçen yıl olduğu gibi, Bulgaristan İnovasyon ve Büyüme Bakanı, T.C. Büyülkelçisi, BULTİŞAD ve DEİK Bulgaristan İş Konseyi Başkanlarımız ve Burgaz Belediye Başkanı açılış konuşmaları gerçekleştirecek.

8 Mart – Dünya Kadınlar Günü’nün önemine ve iş dünyasındaki kadınların kilit rolüne dikkat çekerek, Bulgaristan ve Türkiye’deki kadın liderliğindeki işletmelerin, iki ülkenin daha iyi bir geleceğe birlikte yol almasını nasıl sağlayabileceğini ele alacağız.

Etkinlik programımız, Bulgaristan ve Türkiye’nin teknoloji odaklı sektörel işbirliklerini geliştirmek ve inovasyon ekosistemlerini sergilemek için bir platform olacaktır. Biyoteknoloji, dijital sağlık, finans teknolojileri, nanoteknoloji, enerji teknolojileri, eğitim teknolojileri, yeşil ekonomi, lojistik ve nearshoring gibi çeşitli konulara odaklanacağız.

Öğleden sonra katılımcı firmalar arasında ikili iş görüşmeleri tesis ederek, iki ülkenin ticaret ve yatırım ilişkilerini geliştirme hedefimize odaklanacağız.

Ekte bir örneği yer alan programının detaylarına www.b2bconnect.bg adresinden ulaşabilir ve kaydınızı yaptırabilirsiniz. Programın öğleden sonraki bölümünde, Bulgaristan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin Teşviki İdaresi (IANMSP) tarafından kayıt yaptıran firmalara eşleştirme hizmeti de sağlanacaktır.

Katılımınızı ve işbirliğimizi güçlendirmek için bir araya gelmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Katılmak isteyenlerin https://docs.google.com/forms/d/1euLMtSAAYwEDyYNhejH1ZLwMbkXJatyBT4g-gf2HyeU/edit link üzerinden 1 Mart 2024 tarihine kadar kayıt yapmaları gereklidir. 

To register for this event please visit the following URL: https://docs.google.com/forms/d/1euLMtSAAYwEDyYNhejH1ZLwMbkXJatyBT4g-gf2HyeU/edit →

 

Başlangıç ve Bitiş

2024-03-08 @ 09:00 AM to
2024-03-08 @ 04:30 PM

Paylaş