ETS ELEKTROMEKANİK  EOOD

ETS ELEKTROMEKANİK  EOOD

Triaditsa Bölgesi, Vitoşa Blv. 56, K. 1, Ofis 1 Sofya Bulgaristan

Call Now
+905326206024
Bookmark

Hakkında

Endüstriyel kurulumlara dair tüm mekanik, elektrik ve otomasyon işleri, iklimlendirme ve yangından koruma sistemleri üzerine projelendirme ve kurulum işlerini üstleniyoruz. Ayrcıa fabrikalara makine ve unite kurulumları da gerçekleştiriyoruz.

ETS Elektromekanik olarak, mekanik taahhüt işindeyiz, Avrupa ve Bulgaristan ile alakalı hedefimiz, Türkiye’de edindiğimiz tecrübelerimiz ile Avrupa pazarında da uygulayabilmek. Endüstriyel kurulumlara dair tüm mekanik, elektrik ve otomasyon işleri, iklimlendirme ve yangından koruma sistemleri üzerine projelendirme ve kurulum işlerini üstleniyoruz. Ayrcıa fabrikalara makine ve unite kurulumları da gerçekleştiriyoruz.

ETS Elektromekanik olarak, sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma-geliştirme yaparak, kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Uzman olduğumuz birden fazla alana sahibiz: Mimari, İnşaat (Konut, fabrika ve altyapı inşaat işleri, Proje ve Danışmanlık Hizmetleri, Mekanik Tesisat (Isıtma-Soğutma ve Havalandırma Tesisatı, Su-Köpük ve Gazlı Yangın Söndürme Sistemleri, Kızgın Yağ ve Buhar Tesisatları, Elektrik ve Elektronik, Otomasyon, Yangın Algılama Sistemleri, Otopark Jet Fanları, Bakım ve Onarım İşleri vs.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri