BALKAM GROUP EOOD

BALKAM GROUP EOOD

Slivnitsa Bul. No. 9 Sofya Bulgaristan

Call Now
+359 29251516
Bookmark

Hakkında

1994 yılında kurulan BALKAM GRUP şirketinin ana faaliyet konusu kahve ticareti ve çiğ kahve ithalatıdır. Yüksek teknoloji ekipman ve üretim kaynakları sayesinde kahve kavurma, harmanlama, paketleme ve satış gerçekleştirilmektedir. Piyasaya arz edilen kahve, küresel gereklilik ve standartları karşılamaktadır.

BALKAM GROUP, SPETEMA, LaVista, Santos Royal, Vendigo vb. gibi kendi kahve ürün serilerini sunmaktadır. Lezzet istikrarı ve ürünlerin yüksek kalitesi ile şirket, hem Bulgaristan hem de uluslararası pazarlarda başarılı bir şekilde varlığını sürdürmüştür. BALKAM, 2000 yılından bu yana Avrupa Nitelikli Kahve Derneğinin (SCAE) üyesi ve ulusal temsilcisidir.

BALKAM GRUP, uzun geçmişi ile pazarda güçlü konumlar oluşturmayı ve müşterileri arasında iyi bir isim oluşturmayı başarmıştır. Bugün BALKAM Balkanlar’ın en büyük kahve üreticisi konumundadır. 18 yılı aşkın bir süredir şirket kalite, profesyonellik ve yenilikçiliğe dayalı, güçlü bir itibar sahibi olmuştur. Yüksek teknoloji ekipmanı ve sıkı üretim standartları, ürünlerin mükemmel kalitesini garanti etmektedir. Fabrikanın devasa kapasitesi ve uzman personel eğitimi, kahve kavurma gerekliliklerine uymayı ve her harmanın geleneksel tariflerine sıkı sıkıya bağlı kalmayı mümkün kılmaktadır.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri