PETERKA&PARTNERS HUKUK BÜROSU

PETERKA&PARTNERS HUKUK BÜROSU

Georgi S. Rakovski Sk. 96, K. 3 Sofya Bulgaristan

Call Now
+35929841170
Bookmark

Hakkında

PETERKA & PARTNERS, Orta ve Doğu Avrupa (CEE) bölgesinde kapsamlı ve entegre hukuki hizmetler ve çözümler sunan modern, bağımsız bir hukuk firmasıdır. 2000 yılındaki kuruluşundan bu yana firma, müşterilerine geniş yelpazede hukuki ve vergisel danışmanlık sağlama yeteneğinin yanı sıra bölgesel erişimi sayesinde pazarda güçlü bir konum oluşturmuştur.

PETERKA & PARTNERS, 150’den fazla avukat ve vergi danışmanından oluşan bir ekiple Orta ve Doğu Avrupa bölgesinde Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Macaristan, Romanya, Ukrayna, Bulgaristan ve Hırvatistan’da sekiz ofisi işletmektedir.

Aynı zamanda ofis, eski Yugoslavya, eski Sovyet cumhuriyetleri, Fransa, Almanya, Türkiye vb. ülkelerde yerel hukuk firmalarından oluşan iyi gelişmiş bir ortak ağı sayesinde hukuk hizmetlerini koordine etme kapasitesine sahiptir. Bu şekilde, tüm Orta ve Doğu Avrupa bölgesi ile komşu yetki alanları ve bölgeler kapsanmakta, kaliteli ve tamamen entegre bir hukuki çözüm sunulmakta ve müşteri tek gişe olarak hizmet alabilmektedir.

PETERKA & PARTNERS, hukuki alanların büyük bir kısmında A’dan Z’ye hizmet sunmanın yanı sıra uluslararası dava ve projelere entegre bir yaklaşım sunmaktadır.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri