NATSİONALNA KOMPANİYA İNDUSTRİALNİ ZONİ EAD

NATSİONALNA KOMPANİYA İNDUSTRİALNİ ZONİ EAD

Angel Kınçev Sk. No. 1 Sofya Bulgaristan

Call Now
+359 2 8902 902
Bookmark

Hakkında

Natsionalna Kompaniya İndustrialni Zoni EAD (NKİZ) /Sanayi Bölgeleri Ulusal Şirketi/, sermayesi Bulgaristan Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığına ait bir şirkettir. Faaliyet konusu; sanayi, ekonomi ve serbest bölgelerin tasarlaması ve geliştirilmesi, sanayi park ve teknoloji merkezlerinin idaresini yapmaktır. Sanayi arazileri satışı ve kiraya verilmesi ile uğraşan şirket, katma değeri yüksek sektörlerde yatırımları teşvik etmekte olup Bulgaristan’da elverişli bir iş ortamının oluşturulması için çalışmaktadır.

Şirket 12 projeyi yönetmektedir. Sofya – Bojurişte Ekonomi Bölgesi, Burgas Sanayi ve Lojistik Parkı, Ruse Serbest Bölgesi, Vidin Sanayi Bölgesi, Svilengrad Sanayi Bölgesi, Varna Güney Sanayi Bölgesi, Zagore Sanayi Bölgesi; faal olan sanayi bölgeleridir.

Karlovo, Plovdiv, Pleven ilinde bulunan Teliş, Kırcali ve Varna ilinde bulunan Suvorovo projeleri geliştirme aşamasında bulunmaktadır.

NKİZ Şirketinin sanayi bölgeleri, birinci sınıf konum ve mükemmel ulaştırma bağlantılarına sahiptir.
Sanayi arazileri, içinde kurulmuş altyapı (yollar, elektrik, su, gaz dağıtım ağları, kanalizasyon ve telekomünikasyon şebekeleri) ile birlikte satılmaktadır. Partnerlerimiz, hayata geçirilmiş projeler sayesinde elde ettiğimiz başarılı tecrübe ile kanıtlanmış öngörülebilirliğe bel bağlayabilirler. Yatırımları Teşvik Kanunu kapsamında belgelendirilmiş yatırımcılara rekabetli öncelikler de sağlayarak yatırımcılara Bulgaristan Yatırımlar Kurumu tarafından özel teşvik önlemlerinden yararlanma imkânı da sağlamaktayız. İşbirliği ve partnerlik ilişkileri bizim için büyük önem raz ettiği için yatırım sürecinin başından sonuna kadar yanınızda olacak, bütün idari iş ve işlemler konusunda tarafınıza danışmanlık hizmetleri sağlayacağız.

Natsionalna Kompaniya İndustrialni Zoni EAD (NKİZ) /Sanayi Bölgeleri Ulusal Şirketi/ Bulgaristan’da stratijik yatırım konusunda partnerinizdir

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri