SANAYİ BÖLGESİ ZAGORE AD

SANAYİ BÖLGESİ ZAGORE AD

Tsar Simeon Veliki Bulvarı No.107 Stara Zagora Bulgaristan

Call Now
+359877427474
Bookmark

Hakkında

INDUSTRIAL ZONE ZAGORE, Stara Zagora Belediyesi’nin ve yerel işletmelerin girişimiyle, devletle ortaklaşa kurulan Avrupai tipi, modern bir sanayi bölgesidir.
INDUSTRIAL ZONE ZAGORE, potansiyel yatırımcılara ülkenin en dinamik olarak gelişen şehirlerinden birinde erişilebilir ve iletişimsel bir yer sunmaktadır. Ayrıca, Stara Zagora Belediyesi ve Ulusal Sanayi Bölgeleri Şirketinden de destek sağlanmaktadır. Bölge, Burgas istikametinde Stara Zagora’nın stratejik lojistik lokasyonlarından birinde yer almaktadır. INDUSTRIAL ZONE ZAGORE, yatırımcılara onaylanmış bir İmar Planı doğrultusunda inşa edilmiş temel teknik altyapı ve telekomükikasyona sahip arsalar sunmaktadır.
Bölgenin tüm alanı 115.000 m2 olup, 15.000 ile 4.000 m2 arasında alana sahip 11 mülke bölünmüştür. Yer seçimi ve ana altyapı bağlantılarının inşası, sürdürülebilir kalkınma ilkelerine uygun olarak Stara Zagora Belediyesi ve devletin yatırımcılara karşı üstlendiği sorumluluk tarafından belirlenmektedir.
Şehrin sürdürülebilir ve kapsayıcı kalkınma geleneğine saygı duyan INDUSTRIAL ZONE ZAGORE ekibi, bu gelişmeye katkıda bulunacak yüksek katma değerli sektörlerden yatırımcıları çekmek için çabalamaktadır.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri