GEORGİ PETKOV HUKUK BÜROSU

GEORGİ PETKOV HUKUK BÜROSU

Tsırkovna Nezavisimost Sk. No. 2, G. 3, K. 1, D. 24 Ruse Bulgaristan

Call Now
+359882436656
Bookmark

Hakkında

GEORGİ PETKOV Hukuk Bürosu, Georgi Petkov tarafından BULGARİSTAN’da kurulmuştur. Yıllarca aynı ofiste Türk vatandaşlarına ve Bulgaristan’da yaşayan türk kökenli soydaşlarımıza hizmet vermektedir.

GEORGİ PETKOV Hukuk Bürosu müvekkil çıkarlarını en üst seviyede korur ve sır saklama prensiplerine içtenlikle bağlı kalır, ihtiyaç duyulan her konuda hukuki destek ve danışmanlık hizmeti sağlamakta, müvekkillerini her türlü adli ve idari merciler nezdinde haklarını gözetmektedir. Önceliğimiz her zaman sizi anlamak ve durumun gerektirdiği şekilde çözümler üretmektir.

”GEORGİ PETKOV” Hukuk Bürosu, BULGARİSTAN’da Türk vatandaşları için oturma izni alınması, şirket kurulması, çalışma izni alınması, tüm dava takipleri ve hukuki danışmanlık hizmetleri sunmaktır. Kurulduğu günden beri Türkiye vatandaşlarına hizmet vermektedir ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

Türk Vatandaşlarının sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçlarının mutlak karşılanması ile Ulusal ve Uluslararası alanda Bulgaristan’da Oturum ve Çalışma İzni Alınması, Bulgaristan’da Şirket Kurulumu, Ticaret Hukuku, Ticari davalar, Yabancı Yatırımlar, adın korunması, adın değiştirilmesi, mirasın paylaşılması, nüfus sicilinde değişiklikler,boşanma davası konularında Avukatlık ve Danışmanlık hizmetini güvene dayalı olarak, titizlikle yürütmektedir. Ayrıca GEORGİ PETKOV Hukuk Bürosu, yurtdışında ciddi ilişkiler içinde olduğu, Avukatlık ve Hukuk büroları vasıtasıyla müvekkillerinin haklarını en üst seviyede gözetmektedir.

Büromuz Rusçuk’ta, Romanya ile sınırında bulunmaktadır, Bulgaristan’ın en ünlü Karadeniz kıyısındaki tatil kentlerinin ve Razgrad, Şumnu, Silistre ve  diğer türk nüfuslu kentlerinin yakınında bulunmaktadır.

Müşterinin talebi üzerine Bulgaristan’ın herhangi bir noktasında, bizim temsilcisi mevcut olacaktır ve karşılamak için bizzat buluşma istediğiniz yere gidecektir. Böylece müşterimiz olarak size Rusçuk’ta bulunan ofislerimize seyahat etmek gerekmiyecektir, bizim avukatlarımız sizin yanınıza gelecektir. Bizim hukuk firmasından Bulgar avukat ile bir toplantı veya buluşma için tarih kaydetmek ve bizzat sizinle sorunlarınızı tartışmak ve nasıl yasal olarak çözmek için, bize e-posta gönderin.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri