GUGUSHEV & PARTNERS HUKUK BÜROSU

GUGUSHEV & PARTNERS HUKUK BÜROSU

Aksakov Sk. No. 11A, K. 5, Ofis 3 Sofya Bulgaristan

Call Now
+35928157510
Bookmark

Hakkında

Gugushev & Partners Hukuk Bürosu, 2006 yılında kuruldu ve şu anda Bulgaristan’ın önde gelen hukuk firmalarından biridir. On beş yıldan fazla bir süredir Gugushev & Partners Hukuk Bürosu ekibi, Bulgar ve uluslararası şirketlere, bankalara, mali kuruluşlara, devlet kurumlarına profesyonel hukuki hizmetler sunmaktadır.

Felsefemizi paylaşan ve müvekkil tarafından sunulan her hukuki davayı hassasiyet, ısrar ve derin bilgi, deneyim ve bireysel yaklaşıma dayanarak çözen, hukukun çeşitli alanlarında çalışan özenle seçilmiş profesyonellere yatırım yapmayı tercih ettik.

Sunduğumuz hukuki hizmet yelpazesini giderek genişlettik ve halihazırda kurumsal hukuk, ticaret hukuku, birleşme ve devralmalar, bankacılık ve finans hukuku, sermaye piyasaları, vergi hukuku,  uluslararası vergi planlaması, gayrimenkul ve inşaat, enerji hukuku, hukuki temsil, fikri mülkiyet ve veri koruma, teknoloji ve telekomünikasyon, iş hukuku, sözleşme hukuku, kamu ihaleleri,  ve başka alanlarda önemli deneyim ve uzmanlığa sahip, tam hizmet veren bir hukuk bürosuyuz.

Geçtiğimiz yıllar, mükemmel teorik eğitimin, adli ve idari uygulamalara ilişkin derin bilginin, yenilikçi hukuki çözümler bulma yeteneğinin, kararlılığın ve istenen sonuca ilişkin net bir vizyonun müşteri odaklı hizmet ve iş odaklı bir hizmetle bütünleştiğini göstermiştir. Tüm bunlar yaklaşım, Gugushev & Partners Hukuk Bürosunu hem ulusal hem de uluslararası alanda saygın ve güvenilir danışmanlara sahip lider bir hukuk firmasına dönüştüren niteliklerdir.

Zamanla Büromuz birçok mesleki kuruluşa üye oldu. 2007 yılında, Gugushev & Partners Hukuk Bürosu, uluslararası hukuk ağı Lexwork International’ın üyesi olarak 5 kıtada 34 ülkede müşterilere yüksek kalitede hukuk hizmetleri sunmaktadır. 2009 yılında, Gugushev & Partners Hukuk Bürosu, Orta ve Doğu Avrupa’dan gelen ve yedi ülkeden (Avusturya, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya, Polonya ve Slovakya) 150’den fazla profesyoneli bir araya getiren bir hukuk ağı olan PONTES CEE avukatlarına katıldı. Birlikte, hukukun yirmiden fazla alanındaki çeşitli sınır ötesi davalarda yüksek kaliteli, entegre hukuki yardım sağlıyoruz.

Uluslararası deneyimi nedeniyle Gugushev & Partners Hukuk Bürosu davet edildi ve 2015 yılı sonundan bu yana İngiltere ve Galler Hukuk Cemiyeti’ne (Law Society of England and Wales) üye olan Balkanlar’aki tek firma oldu.

Gugushev & Partners ekibinin deneyimi ve uzmanlığı aynı zamanda Chambers & Partners, Legal 500, IFLR1000 gibi bir dizi uluslararası hukuk rehberi tarafından da tanınmaktadır. Ayrıca 2015 ve 2017 yıllarında Bulgaristan’da Yılın Firması ödülüne layık görülmekten de onur duyuyoruz.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri