ZIEN ENERGY OOD

ZIEN ENERGY OOD

Peristar Sk. No 3 Razgrad Bulgaristan

Call Now
+359884770922
Bookmark

Hakkında

ZIEN Energy, özellikle arazi tipi ve çatı üstü anahtar teslimi Güneş Enerjisi Sistemleri kuran bir firmadır. 2013 yılından bu yana enerji denetimleri, sürdürülebilirlik çalışmaları ve yenilenebilir enerji konularında tecrübemiz bulunmaktadır. Tecrübesi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve deneyimli kadrosu ile fotovoltaik enerji sektörünün en güçlü firmalarından biridir; Ürün ve hizmetlerinin uluslararası kalite ve standartlarda olmasına önem vermektedir.

ZIEN Energy olarak solar sistemler üzerinde, simülasyon ve fizibilite çalışmalarına öncelik verirken deneyim sahibi uzman ekiplerimiz ve mühendislerimiz sayesinde sizlere son derece başarılı bir uygulama, montaj ve entegrasyon süreci sunuyoruz.

Proje Geliştirme:

Projelendirme planları kurulum ve montaj için uygulanmadan önce deneyimli mühendislerimiz tarafından hazırlanmaktadır.

Kurulum & Montaj:

Keşif ve projelendirmeden sonra uygulamanın kurulum ve montajı alanında uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Satın Alma & Tedarik:

Güneş Enerjisi Santrali Projesi için ihtiyaç duyulan ekipman ve gerekli cihazlar, çözüm ortaklarımızdan satın alınarak projelerimiz için tedarik edilmektedir. Arazi ve Çatınıza uygun; Optimum performans, maliyet, uygun fiyatlandırma, hızlı tedarik ve servis kriterlerine göre; ilgili ürünün, doğru bir şekilde tedarik ve teslim edilmesi hizmetimiz ile yanınızdayız.

Anahtar Teslim Çözümler:

Sektördeki en uygun ücretlerle anahtar teslim Güneş Enerjisi Santrali Proje çözümleri, müşterilerimize tarafımızdan hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri:

Gerçekleştirmeyi planladığınız güneş santrali yatırımınız için doğru adımların atılması, ilgili ürünlerin belirlenmesi, gerekli simülasyon ve fizibilite çalışmalarının hazırlanması tecrübeli ekibimiz tarafından yürütülmektedir.

İşletme ve Bakım:

Güneş santrallerinde arızaların önlenmesi ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması, yapılan yatırımın geri dönüş süresi (ROI) ile doğru orantılıdır. ZIEN Energy bu bilinçle santrallerinizin önleyici ve zamansal bakımlarını yapar. İzleme sistemi ile santrallerinizi uzaktan izleyerek üretim kaybı yaşama ihtimalinizi minimum seviyeye indirir.

Enerji Depolaması:

Yenilenebilir enerji sistemlerinde üretilen fazla enerjinin depolanması dışında; şebeke entegrasyonu, frekans, voltaj yönetimi ve güç kararlılığı gibi alanlarda da kullanımı yaygınlaşmaktadır. Enerji depolama teknolojilerinin önümüzdeki yıllarda adından sıkça söz ettireceği ve hızla gelişmeye devam edeceği herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir.

Enerji depolama sistemleri, yenilenebilir enerji kaynaklarının entegrasyonunda aktif aktörlerdir ve bir elektrik sisteminin sağlam ve güvenilir bir şekilde sürdürülmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Şebeke istikrarını ve frekans tepki süresini düzenleyerek, güç dalgalanmalarını iyileştirerek ve Yenilenebilir Enerji Sistemlerinin verimliliğini artırarak sera gazı emisyonlarını azaltırlar. Enerji üretiminde birçok farklı depolama sistemi kullanılmaktadır. Bunlar elektrokimyasal (piller), mekanik (pompa hidrolize, sıkıştırılmış, volan) ve termal veya hidrojen depolamadır. Enerji depolama, günümüzde enerji sistemlerinde önemli bir unsur olarak kabul edilmektedir.

Yenilenebilir enerji kaynaklarında karşılaşılan en büyük handikap, sürekli bir enerji akışına sahip olamamalarıdır. Depolama konsepti sayesinde bu dezavantajın önüne geçilebildiği için, sürekli yenilenebilir kaynaklar olması durumunda enerjiyi depolamak ve bu kaynakların bulunmadığı durumlarda şebekeye aktarmak suretiyle yıllık enerji üretimini artırmak mümkündür.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri