BULAVTO AD

BULAVTO AD

Mladost, Vladislav Varnençik Bul. No. 262 Varna Bulgaristan

Call Now
+359887988275
Bookmark

Hakkında

ULAŞIM SEKTÖRÜNDE 30 YIL BAŞARILI ÇÖZÜMLER

BULAUTO, otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. 2023’te 30. yılını kutlayan Grup, Bulgaristan pazarına en ünlü binek otomobil, ağır hizmet taşıtı, otobüs, üst yapı ve özel ekipman markalarını sunan şirketleri bir çatı altında toplamıştır. Binek otomobil portföyü aynı zamanda Renault ve Toyota markalarının zengin ve çeşitli bayiliklerini de içermektedir.

2001 yılında şirket, IVECO ile ağır vasıta segmentine de girdi. BULAUTO, hafif kamyonlar, kamyonlar, arazi araçları, itfaiye araçları, askeri kamyonlar, otobüsler gibi markanın tüm ürün yelpazesini sunmaktadır. 2021 yılında, IVECO ile 20 yıllık iş birliğini resmi olarak kutladı. BULAUTO, 2016’dan bu yana FORD TRUCKS kamyonlarının tüm yelpazesinin (traktörler, inşaat serileri ve ticari araçlar) Bulgaristan’da resmi ithalatçısı olmuştur. BULAUTO, Türkiye’den ortaklarla aktif ve verimli ilişkiler sürdürmektedir. 2022 yılı sonundan itibaren toplam ağırlığı 8,5 ve 12 ton olan Otokar kamyonlarının ithalatçılığını yapmaktadır.

BULAUTO, Sofya ve Varna’daki galeri ve servis tesislerindeki atölyelerde minibüsleri küçük otobüslere dönüştürüyor ve nihai ürünün müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçesine “tam olarak uyarlanması” için üst yapıları “terzi” yapıyor.

Bulgaristan’ın büyük şehirlerinde iyi gelişmiş bir ticaret ve satış merkezleri ağına sahip olan BULAUTO, şu anda 430’dan fazla kişi istihdam etmektedir. Şirketin misyonu, işlerine yönelik tüm sınıflardaki araçların seçimi konusunda tavsiyelerde bulunarak ve tedarikini gerçekleştirerek müşterilerinin kendi hedeflerine ulaşmalarında önemli bir katkıda bulunmaktır.  Şirket, müşterilerine zaman içinde dayanıklılığını, kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış ürünler sunmaktadır.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri