DIAM&TECH OOD

DIAM&TECH OOD

Bulgaria Blv., No. 58, Jaclyn Building Section C, Kat 2, Office No 9 Sofya Bulgaristan

Call Now
+359877429451
Bookmark

Hakkında

Diam&Tech Ltd., 2017 yılında “Ka Met.Com Limited” olarak yola çıkmıştır. Edindiği tecrübeler sonucu 2023 yılının ilk çeyreğinde şirket faaliyetlerini müşterilerinin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde genişletmiş ve Diam&Tech Ltd olarak güncellenmiş.

Diam&Tech bir teknoloji partneridir. Şirket, müşterilerine sadece yazılım geliştirmez ayrıca teknolojinin ulaşabileceği her alanda iş birliği sunar. Partnerlerinin ihtiyaçları doğrultusunda mevcut teknolojileri doğru tespit ederek, gerekirse hibrit çözümler üreterek, yüksek verimlilik ve performans sağlar. İster proje bazlı, ister yol boyunca size eşlik edecek size özel kurulmuş ekipleriyle Diam&Tech ihtiyacınız olan tüm çözümleri profesyonel ve hızlı bir şekilde sunmaktadır.

Hizmetlerimizin genel başlıkları şu şekildedir:

Kurumsal Kimlik Geliştirme (Marka Geliştirme, Logo vb.)

Website Geliştirme ve SEO Hizmetleri

Pazar Araştırması

PR ve Marketing (Google Reklamları, Sosyal Medya, Yerli Kanallar vb.)

Dijital Varlık Yönetimi (Sosyal Medya Yönetimi, Blog, İçerik Geliştirme vb.)

Yazılım Geliştirme (E-ticaret, Web ve Mobil Uygulamalar, CRM, ERP, Takip ve Yönetim Sistemleri vb.)

Sistem Entegrasyonu

Kurumsal Mimari Çözümleri

Gelecek Planlaması

Ofis Çözümleri (IT Danışmanlığı ve Stratejisi, E-posta ve İletişim Hizmetleri, Donanım Bakımı ve Desteği, Veri Yedekleme ve Kurtarma, Uzaktan Erişim ve VPN Hizmetleri, Uzaktan İzleme ve Yönetim(RMM), Yazılım Kurulumu ve Desteği vb.)

Şirketimiz Sofya merkezli olup Bulgaristan, Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere pek çok konuma hizmet vermektedir. Tüm fikir ve ihtiyaçlarınızı konuşmak için Sofya Blvd. Bulgaria’da bulunan ofisimizi ziyaret edebilir yada iletişim kanallarımızı kullanabilirsiniz

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri