VES OOD

VES OOD

VES Ltd-Unnamed Road, Benkovski, Bulgaria Dobriç Bulgaristan

Call Now
(359) 878 61 10 66
Bookmark

Hakkında

VES OOD 1994 yılında ayakkabı üreticisi bir firma olarak kurulmuştur. Sahip olduğu iki fabrikada toplam 400.000 çift yıllık üretim kapasitesi ve 180 çalışanı mevcuttur. Firma; başta ayakkabı, bot ve sandaletler olmak üzere ayakkabı sektörüne ait ve tamamı yüksek kalitedeki hammaddelerden üretilmekte olan her tür temel ürünle iştigal etmektedir. Kurulduğu günden bu yana VES OOD, satışlarını “VES” ve “EMRELINI” markaları altında gerçekleştirmektedir. Üretiminin 100%’ünü (başta Almanya, İtalya ve Amerika olmak üzere) ihraç eder. BULTİŞAD dışında Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetici üyesidir. 2014 yılında Bulgaristan’ın Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca “Yılın İşvereni” seçilmiştir. Avrupa Birliği Projelerine katkıda bulunarak kurumsallaşma ve akreditasyonunu tamamlamıştır. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını uygulamaktadır. ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemini üretim aşamasına başarıyla bütünleştirmiştir.

VES OOD 1994 yılında ayakkabı üreticisi bir firma olarak kurulmuştur. Firmanın Merkezi, Bulgaristan’ın Kuzeydoğusunda yer alan Dobriç Bölgesinde yer almaktadır. VES Ltd.’nin hâlihazırda iki fabrikası bulunmaktadır. VES Ltd.’nin bu iki fabrikada toplam 400.000 çift yıllık üretim kapasitesi ve 180 çalışanı mevcuttur. Ayakkabı sektöründe yer alan firma, hem bitmiş hem de yarı mamul ürünler üretmektedir. Firmanın üretim hattında yer alan ürünlerden bazılarına örnek verecek olursak; hem çocuk hem erkek hem de kadın modellerde başta ayakkabı, bot ve sandaletler olmak üzere ayakkabı sektörüne ait ve tamamı yüksek kalitedeki hammaddelerden üretilmekte olan her tür temel ürünü bu kategoride sıralayabiliriz. Kurulduğu günden bu yana VES Ltd., satışlarının bir bölümünü “VES” ve “EMRELINI” markaları altında gerçekleştirmektedir. Bunlara ilaveten; yıllarca Doğu Avrupa, Almanya ve Fransa’da ün yapmış “DOBRICH” çocuk ayakkabıları markasının tesciline de sahiptir.
VES OOD’nin Yönetici ve Tasarımcı Ekibi, her yıl çeşitli ülkelerde düzenlenmekte olan Ayakkabı Fuarlarını ziyaret ederek sektördeki yenilikleri şirkete tanıtır ve gelişimine katkıda bulunur. Firmanın her iki fabrikasında da, hem VES OOD
üretimde çalışan ekip, hem de yönetim kadrosu için en güvenli ve sağlıklı ortam yaratılmış olup; tüm çalışanların modern ve pozitif koşullar altında bulunmaları hedeflenmiştir. VES’in dünya çapında uluslararası üne sahip başlıca müşterilerinden bazıları; Salamander, Jack Wolfskin, Aldo, IMAC, Bata, Clarks, Joseph Seibel ve Hush Puppies…’dir.
Şirketin misyonu; kaliteyle mükemmel hizmeti birleştirerek; müşterilerinin ödedikleri ücretin karşılığını alabildikleri ayakkabıları, çevreye ve içinde bulundukları topluma saygı duyarak üretmektir. VES; mükemmellikle üretkenliği bir arada sürdürebilmek için; yüksek kalite ve konfordaki ayakkabıları, en gelişmiş ve etkili ekipmanlarla üretmeyi kendine 23 yıldır hedef almıştır. Üretiminin 100%’ünü (başta Almanya, İtalya ve Amerika olmak üzere) ihraç eder; Bulgar-Türk Ticaret ve Sanayi Odası (BULTİŞAD) ve Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetici üyesidir. 2014 yılında Bulgaristan’ın Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nca “Yılın İşvereni” seçilen firma; Avrupa Birliği Projelerine katkıda bulunarak kurumsallaşma ve akreditasyonunu tamamlamıştır. ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını uygulamaktadır. ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemini üretim aşamasına başarıyla bütünleştirmiştir.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri