DINOVA,RUSEV VE ORTAKLAR HUKUK BÜROSU

DINOVA,RUSEV VE ORTAKLAR HUKUK BÜROSU

Vasil Aprilov Sk. No 17 Sofya Bulgaristan

Call Now
+35929030101
Bookmark

Hakkında

Dinova, Rusev & Ortaklar Hukuk Bürosu, 2003 yılında yönetici ortağımız Anelia Dinova ile kurucu ortak Milen Rusev’in Bulgaristan’da büronun açılmasına karar vermesiyle kuruldu.
İlginç olan şudur ki; 2009 yılına kadar müvekkillerin yasal davalarına hizmet eden büyük uluslararası denetim firması EY ile ilişkiliydik. 2009’dan sonra, Sofya merkezli bağımsız bir hukuk firması olarak ayrıldık, ancak uluslararası müvekkil portföyümüzü korumayı başardık.
Dinova, Rusev & Ortaklar Hukuk Bürosu’ndaki tüm ortaklar, uluslararası bir danışmanlık şirketinin katı gereklilikleri ve yüksek standartlarını ilke edinerek çalışmayı prensip edindi. Bağımsız bir hukuk firması olarak ayrıldıktan sonra bu çizgimizden hiç şaşmadan yolumuza devam ettik ve yıllar içinde bu değerleri ekibin genç üyelerine de aktardık.
Ekibimiz, ceza ve aile-miras davaları dışında, hukukun tüm alanlarındaki davalarla ilgilenir.
Ticaret hukuku, M&A, gayrimenkul ve inşaat, enerji ve çevre, bankacılık ve finans, iş hukuku, göçmenlik ve veri koruma, vergi hukuku ve yasal temsil alanlarında müvekkillerimize uzmanlık ve deneyimi bir arada sunuyoruz.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri