THE BUSINESS INSTITUTE

THE BUSINESS INSTITUTE

Frederic Joliot-Curie Sk., No. 23А Sofya Bulgaristan

Call Now
+359882924710
Bookmark

Hakkında

The Business Institute iş becerileri için bir katalizördür. Deneyimsel eğitimle, katılımcıların pozitif değişim, iş ve kişisel gelişim, artan verimlilik, yenilikçilik için yüksek mesleki sıçrama ve inisiyatif potansiyellerine meydan okuyoruz. Aşağıdaki alanlarda atölye çalışmaları ve iş programları şeklinde açık eğitimler düzenliyoruz:

• Liderlik ve takım çalışması

• Satış ve müzakereler

• İş ve kişisel finans

• Projeler ve süreçler

• Yenilik ve değişim

• Pazarlama yönetimi

• Strateji ve uygulama

• Alternatif MBA ve iş temelleri.

Business Institute, işletme yönetiminin çeşitli alanlarında özelleştirilmiş eğitim çözümleri sunar. Şirket, çalışan gelişimi için çeşitli eğitim programlarının, çözümlerinin ve danışmanlık hizmetlerinin tasarımı, organizasyonu ve sunumunda liderdir.

The Business Institute’un atölye çalışmalarının formatı, katılımcıların ve müşterilerin belirli gerçek vakaları üzerinde çalışmayı, bunları çözmede bütünsel bir bakış açısını, seçkin uygulayıcılarla misafir konuşmacı olarak yapılan tartışmaları içerir. Eğitimlerimizde atölye çalışması, mentorluk ve koçluk, dijital simülasyon, harmanlanmış öğrenme, oyunlaştırma, iş vakaları, LEGO®SERIOUS PLAY® ve hikayeleştirme gibi metodolojiler ve formatlar kullanıyoruz.

İşletme Enstitüsü, Stanford Üniversitesi, Cornell Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, INSEAD, StratX Simulations, Business Model Foundry, Thomas International, vs.’nin Bulgar piyasası metodolojilerini kullanır ve bunlara uyarlar. İşletme Enstitüsü ayrıca yüksek öğretim kurumlarıyla ortak programlar oluşturarak ortaktır.

The Business Institute’un kolaylaştırıcı ekibi, önemli deneyime sahip uygulayıcılardan oluşur – çeşitli modern metodolojiler ve eğitim yaklaşımlarında sertifikalı yöneticiler, girişimciler ve uzmanlar. Ekibimizin, ticari kuruluşlara ve uzmanlara geleneksel ve geleneksel olmayan ancak her zaman zorlu iş görevlerini çözmede yardımcı olma konusunda başarısı kanıtlanmıştır. Belirli sonuçlara değer kattığımızdan emin olmak için her göreve bütünsel bir bakış açısıyla  bakılır.

Details

Benzer Üyeler

İletişim Bilgileri